وبلاگ یک دختر خوب !!!

حالا دیدید که من راست گفتم ؟

حالا دیدید که من راست گفتم ؟

حالا هی حرف من رو باور نکنید.

+ نوشته شده در  Fri 12 Feb 2010ساعت 16:40  توسط سمیرا  | 

22 بهمن مبارک

سلام.

اومدم تا ۲۲ بهمن امسال رو به همه مردم ایران تبریک بگم. همه وظیفه داریم تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم. هر چند که شلوغ باشه. اگه دیدین شلوغه باز هم شرکت کنید. امسال ۲۲ بهمن ماه مثل هر سال دقیقا در بیست و دومین روز از ماه بهمن هستش. من مطمئن هستم که فردا خیابونها خیلی شلوغه و جمعیت زیادی به خیابونها میان. این پیش بینی منه. اگر باور ندارید میتونید کمی صبر کنید تا به حرف من برسید. این خط این هم نشون. حالا ببینید من کی پیش بینی کردم تا از این به بعد بتونید روی حرفهای من حساب کنید.

منتظرم تا قیافه بعضیها رو وقتی میبینند که پیش بینی من درست از آب در اومده ببنیم .

+ نوشته شده در  Wed 10 Feb 2010ساعت 13:14  توسط سمیرا  | 

از شما انتظار نداشتم

سلام.

میخواستم بگم که مگر من به خاطر خندیدن شما مطلب مینوشتم که حالا میگین وبلاگت از اون حالت خنده دارش در اومده ؟ !!! واقعا متاسفم. دوست دارم بشینم زار زار گریه کنم به حال بعضیها. میخواستم بگم حالا که اینطوریه دیگه نمیام ولی خودم هم خسته شدم. نمیتونم بگم نمیام. چون اگر بگم نمیام باز میفتین به دست و پای من که برگردم. من هم نمیخوام شما اذیت بشین برا همون نمیگم که نمیام.

اینجا دوست دارم از وقایع زندگیم بیشتر بنویسم. راستش دلم گرفته. خیلی گرفته....

+ نوشته شده در  Sat 6 Feb 2010ساعت 12:11  توسط سمیرا  | 

من با قدرت این وبلاگ رو ادامه میدم

ممنونم بچه ها.

طبق نظر سنجی که در مطلب قبلی انجام دادم ۹/۹۸ درصد از دوستان خوب از من خواستند که به کارم ادامه بدم و به حرف دیگران توجهی نداشته باشم. چشم. همتون رو دوست دارم. امروز با یک شعر اومدم پیشتون. امیدوارم از خوندنش لذت برید :

رو آن ربابی را بگو مستان سلامت می کنند
وآن مرغ آبی را بگو، مستان سلامت می کنند

وآن میر ساقی را بگو، مستان سلامت می کنند
وآن عمر باقی را بگو، مستان سلامت می کنند

وآن میر غوغا را بگو، مستان سلامت می کنند
وآن شور و سودا را بگو، مستان سلامت می کنند

ای مه ز رخسارت خجل، مستان سلامت می کنند
وی راحت و آرام دل، مستان سلامت می کنند

ای جان جان، ای جان جان، مستان سلامت می کنند
یک مست این جا بیش نیست، مستان سلامت می کنند

ای آرزوی آرزو، مستان سلامت می کنند
آن پرده را بردار از او، مستان سلامت می کنند

+ نوشته شده در  Thu 4 Feb 2010ساعت 10:40  توسط سمیرا  | 

فقط یک نظر سنجی و گرنه من هنوز بر نگشتم

سلام به همه دوستان عزیز. چه اونهایی که صبح تا شب فقط کارشون اینه که من رو مسخره کنند و چه بقیه دوستانی که همش میگن به وبلاگ من سر بزن و چه به دوستانی که میان به وبلاگم ولی نظر نمیدند چه به دوستانی که به من میگن دیوونه چه به دوستانی که میگن مارو اسکول کردی چه به دوستانی میگن ما رو اسکول نکردی.

برای اینکه شما نخندید به من اول از همه باید بگم که من هنوز سر قولم هستم و بر نگشتم. امروز فقط اومدم تا یک سوال از شما بپرسم. میخواستم در مورد تعطیل کردن وبم از شما سوال کنم و به نتیجه نظر سنجی عمل کنم. 

دوستان عزیز آیا موافق هستید که همین الان وبلاگم رو کلا تعطیل کنم ؟

+ نوشته شده در  Sun 31 Jan 2010ساعت 14:36  توسط سمیرا  | 

من اومدم ولی هنوز برنگشتم

سلام. برای اینکه لطف شما دوستان محترم رو جبران کنم امروز با یک شعر بسیار زیبا اومدم ولی بدونید که هنوز برنگشتم. چون قول دادم که هیچ وقت برنگردم. از خوندن این شعر لذت ببرید :

توانا بود هر که دانا بود                   زدانش دل قیر برنا بود

مطمئن باشید که هیچ وقت بر نمیگردم چون قول دادم. ولی اگر یک روز برگردم حتما مثل همیشه با مطالب پربار و پرمحتوا و جالب در خدمت شما هستم. من چند روز قبل تو سایت گوگل بودم. وقتی سایت خودم رو با سایت گوگل مقایسه میکنم میبینم که از خیلی از جهات واقعا بهتره. شما خودتون میتونید بینید. برای دوستانی که آدرس سایت گوگل رو هنوز هم بلد نیستند اول از همه واقعا ابراز تاسف میکنم و بعد باید بگم که آدرس سایت گوگل اینه google.com . صفحه اول سایت گوگل رو ببینید. واقعا هیچی نداره. فقط یک صفحه سفیده و بیشترش خالیه. یکی از دانشجوهای دانشکده کنار دانشگاه ما که تا چند ترم دیگه فوق دیپلم کامپیوترش رو میخواد بگیره دیروز میگفت میخواد برای پایان نامه اش یه سایت خیلی بهتر از گوگل درست کنه. ولی میگفت استادشون قبول نمیکنه و الا همین امشب درست میکرد. چون واقعا هیچی نداره. شما اگر دقت کنید میبینید که گوگل هر چه عکس به شما نشون میده همش مال سایتهای دیگه است و خودش واقعا هیچی نداره. باور کنید راست میگم. من این همه جستجو کردم ولی حتی گوگل یک دونه عکس هم از خودش به من نشون نداد. این یعنی ضعف سایت گوگل. یه سایت خوب خودش باید عکس داشته باشه نه اینکه عکسهای سایتهای دیگر رو همش نشون بده. شما اگر من رو به جای مسخره کردن فقط یه ذره حمایت کنید و بگین وبلاگت خیلی جالبه من تشویق میشم و گوگل که چیزی نیست حتی خیلی بهترش رو مثل سایت بلاگفا یه دونه درست میکردم.

+ نوشته شده در  Sat 30 Jan 2010ساعت 17:57  توسط سمیرا  | 

من هنوز برنگشته ام

من هنوز برنگشتم. فقط اومدم که به اون دوستانی که اینقدر اصرار میکنند که من برگردم بگم که من هیچ وقت برنمیگردم چون قول دادم که برنگردم.

اگه وبلاگ من خوب و پرمحتوا و جالب نیست پس چرا اینقدر اصرار میکنید تا برگردم؟ میخواین به برگشتن من بخندین ؟

+ نوشته شده در  Fri 29 Jan 2010ساعت 12:41  توسط سمیرا  | 

از مادر زائیده نشدم اگر دوباره برگردم

واقعا برای بعضیها متاسفم. من که خواستم مطالب پربار و جالب و پر محتوا بذارم ولی چرا باز توهین میکنید. نظرات قبلی رو ببینید. واقعا برای فرهنگ شما متاسفم. این همه وقت صرف کردم باز هم به من میگین دیوونه ؟

واقعا این دفعه دیگه برنمیگردم تا حسرت یک وبلاگ خوب و پربار وپرمحتوا رو بخورید.بدرود.

+ نوشته شده در  Thu 28 Jan 2010ساعت 22:6  توسط سمیرا  | 

فقط میخوام ثابت بکنم که از این به بعد هستم

با سلام به همه دوستانی که واقعا من رو در موندم راهنمایی کردند. عده بسیار بسیار زیادی از دوستان از من خواستند تا با قرار دادن مطالب خوب و جالب و پر محتوا، بودن خودم رو ثابت بکنم و کاری به حرفهای مردم نداشته باشم. من هم به همین خاطر برای شروع کار سری به گوگل زدم تا از قسمت عکسهای گوگل یه عکس زیبا برای شما پیدا کنم. راستش رو بخواید خیلی جستجو کردم. شاید سه تا چهار ساعت جستجو کردم تا یه عکس به درد بخور رو پیدا کنم تا شما هم از دیدنش لذت ببرید. و بالاخره پیدا کردم. این هم از عکس :

 امیدوارم برای شروع کارم خوب باشه. منتظر ادامه مطالب خوب و جالب و پرمحتوا باشید. من فقط میخواستم به شما ثابت کنم که من هستم و با قدرت این وبلاگ رو ادامه میدم تا شما بازدیدکننده های محترم رو راضی نگه دارم.

+ نوشته شده در  Thu 28 Jan 2010ساعت 13:2  توسط سمیرا  | 

اینبار دیگه برگشتی وجود نداره. خدانگهدار

متاسفانه اتفاقاتی برای من  افتاد که باعث شد مطالبم به این شکل در بیاد. همین مسئله باعث خنده و شوخی بسیاری از بازدیدکننده هام شده و نمیذاره که من مطالب خوب و پربار و جالب رو براتون آماده کنم. به خاطر همین من ترجیح میدم که دیگه این وبلاگ رو به روز نکنم تا شاید کمتر مورد تمسخر دوستان قرار بگیرم.

مطمئن باشید که این آخرین باریه که دارم خداحافظی میکنم و دیگه برگشتی وجود نداره تا باعث خنده و تمسخر شما قرار بگیرم.

برای همیشه خداحافظ

+ نوشته شده در  Thu 28 Jan 2010ساعت 9:5  توسط سمیرا  | 

من برگشتم

من فقط به خاطر اینکه شما درخواست کردید برگشتم و این وبلاگ رو ادامه میدم و انشاالله با مطالب خوب و پر بار و جالب در خدمت شما هستم. وافعا از شما مخصوصا دوستانی که در پست قبلی من رو راهنمایی کردند تا این وبلاگ رو ادامه بدم ممنونم.

 

+ نوشته شده در  Tue 26 Jan 2010ساعت 19:0  توسط سمیرا  | 

دیگه آپ نمیکنم. خداحافظ

اینبار دیگه واقعا خداحافظ.

حالا که به من میگید دیوونه من هم دیگه این وبلاگ رو به روز نمیکنم.

واقعا ناراحت شدم.

من همش دنبال این هستم که مطالب خوب و پر بار و جالب رو برای شما جمع آوری کنم ولی شما به من میگین دیوونه ؟

واقعا متاسفم. این وبلاگ دیگه به روز نمیشه.

برای همیشه خداحافظ

+ نوشته شده در  Mon 25 Jan 2010ساعت 23:30  توسط سمیرا  | 

به زودی بر می گردم

بچه ها من باید یه کار مهم رو انجام بدم... ولی مطمئن باشید برمی گردم و با مطالب خوب و پر محتوا این وبلاگ رو ادامه میدم. دوستتون دارم. برمیگردم. من باید مطالب خوبی برای شما بازدیدکننده های خوب آماده کنم.

بچه ها شما فقط اینجا بنویسید که در چه موردی مطلب بذارم تا من هم بذارم ... منتظرم ... زود.. همین الان

+ نوشته شده در  Sat 23 Jan 2010ساعت 9:54  توسط سمیرا  | 

همیشه این وبلاگ رو ادامه میدم

سلام.

بچه ها من امروز دیگه از ته دل تصمیمم رو گرفتم. انشاالله مطالب خوب و پر بار و دلنشین و پرمحتوایی رو برای شما اماده میکنم و حتما این وبلاگ رو ادامه میدم. این وبلاگ باید بهترین وبلاگی باشه که وجود داره.

من هستم و این وبلاگ رو ادامه میدم. این وبلاگ متعلق به هم شماست. دوستون دارم.

+ نوشته شده در  Fri 22 Jan 2010ساعت 9:6  توسط سمیرا  |